Журналістам показали умови побуту і підготовки бійців полку АЗОВ

Представники полку “Азов” провели екскурсію для журналістів по трьох пунктах дислокації полку в Урзуфі, Маріуполі та селищі Юр’ївка.
До уваги преси було представлено кімнати, де живе особовий склад Азова , навчальні центри, спортзали, їдальні, збройові кімнати, продовольчі та речові склади, стоянки для техніки, тобто практично все, що стосується побуту і підготовки бійців, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
За словами командира полку Максима Жоріна, “Азов” сьогодні дуже відрізняється від Азова в 14-му році. Влітку 2014-го, на момент звільнення Маріуполя, особовий склад, тоді ще батальйону, налічував 150 осіб, а сьогодні кількість бійців полку перевищує 1000 осіб. У його структурі такі бойові підрозділи: 2 піхотні батальйони, гаубичний дивізіон, танкова рота, розвідка і снайпери.
“Ми докладаємо максимум зусиль, щоб прийти до основного завдання, того, яке ми всі перед собою ставимо – створити один із найпрофесійніших підрозділів у нашій країні”, – зазначив командир Азова . І зараз наші результати видно з амуніції наших бійців, систем озброєння і ставлення командування до своїх людей”.
Командир другого піхотного батальйону, позивний Кірт, вважає, що за рівнем підготовки полк можна порівняти з деякими європейськими арміями:
“Найближчими роками ми будемо намагатися піднімати рівень професіоналізму наших бійців все вище і вище. Ми імплементуємо стандарти НАТО в наші бойові підрозділи, можна сказати, адаптуючи їх до наших реалій. Наприклад, ми вдосконалюємо застарілу радянську техніку, модернізуємо її. Тих самих стандартів ми дотримуємося і в підготовці наших бійців”.
За словами керівництва полку, фінансування Азова – це волонтерські кошти, тобто пожертви народу України.

“Національний Корпус” Закарпаття