Завдяки націоналістам у Львові не відбулася презентація деструктивної книги для дітей про гомосексуальні відносини

Днями в Україні «хворими» прихильниками та самими учасниками ЛГБТ спільнот піднявся скандал через скасування у Львові презентації дитячої, але, насправді, зовсім не для дітей та взагалі нормальних людей, книги української письменниці Лариси Денисенко «Майя і її мами».

Деструктивну для українського суспільства та майбутнього підростаючого покоління книгу дана письменниця хотіла представити на міжнародному літературному ярмарку Форуму видавців.

Прес-служба літературної ярмарки повідомила, що презентація книги була скасована через лист-“погрозу”, яке прийшло не тільки на їхню адресу, але також на ім’я начальника обласного СБУ мера Львова та голови Львівської ОДА.

У листі, небайдужі, до майбутнього своїх дітей, громадяни та представники різних організацій повідомили, що запланована презентація, а також дискусія на тему «Чи готова школа говорити з дітьми на складні теми» – «пряме зазіхання на прищеплення школярам деструктивних принципів, що суперечать цінностям і традиціям, які споконвіку формувалися в українських сім’ях».

Також в листі було зазначено, що у разі бездіяльності можновладців та представників ярмарки, націоналісти будуть вимушені «самостійно вжити всіх можливих заходів з метою недопущення проведення відверто провокаційної презентації у Львові».

Не дивлячись на бурхливе обурення, щодо цієї ситуації, у соціальній мережі людей, які відносяться позитивно до ЛГБТ збоченців, приємно бачити, що залишилися ті, кого не влаштовує хворе збочення, яке намагаються прищепити українському народові.

“Національний Корпус” Закарпаття