Відбулись навчання танкової роти полку АЗОВ

Цього тижня на полігоні були проведені планові навчання з вогневої підготовки танкової роти полку АЗОВ Основною темою занять було ведення вогню в наступальному бою. Екіпажі відпрацьовували кілька вправ, серед яких були ведення стрільби з ходу та флангова стрільба.

За словами командира танкової роти друга Шплінта, при виконанні вправи з ведення стрільби з ходу екіпажі мали під час руху машини вразити встановлені на різній відстані різнопланові мішені: амбразуру в оборонній споруді, розрахунок ПТРК, атакуючу піхоту та БМП.

«На жаль, стріляти штатними пострілами ми не маємо можливості, – пояснює друг Шплінт. – Тому вогонь вівся з танкових кулеметів. Із поставленим завданням та веденням стрільби з ходу екіпажі впорались добре. Виконання вправи з флангової стрільби ми дещо ускладнили встановленням перешкод, між якими машина мала маневрувати під час виконання стрільби, що ускладнювало роботу для навідника танку. Але, не дивлячись на всі труднощі, хлопці добре впорались і з цією вправою також та уразили всі встановлені мішені».


“Національний Корпус” Закарпаття