В УжНУ відбулася зустріч ветеранів полку «Азов» зі студентами політологами

Сьогодні, 26 квітня, на кафедрі Політології УжНУ відбулася зустріч студентів з ветеранами полку Національної Гвардії України «Азов». Ветеран полку Андрій Ромащенко ознайомив слухачів з історією створення підрозділу, про важливі операції «Азова»: визволення Маріуполя від сепаратистів навесні 2014 року, участь в «Іловайському котлі» та про «Широкінську операцію». Також доброволець «Азова» розповів про сьогоднішні справи у полку, рівень військової підготовки азовців, умови проживання та проходження служби на базах «Азова».

Під час зустрічі пролунала теза про громадську та політичну діяльність «Азовського руху», про організації ЦК «Азов» та «Національний Корпус», про види та мету їхньої діяльності.

Велика увага приділилась обговоренню Балто – Чорноморського Союзу, який має стати зразком Європейської єдності, країн розташованих на геополітичному просторі, що сполучає Балтійське та Чорне море. Саме з цими країнами Українська держава має розбудувати тісні та всебічні (військові, політичні, економічні, енергетичні тощо) відносини.

«Азовський рух» висловлює щиру подяку викладачам УжНУ Володимиру Гирі та Юрію Остапцю за сприяння та розуміння.

 

“Ніціональний Корпус” Закарпаття