Шлях Азовця: Коваль

Він ще з 2015 року мав чимало знайомих у полку та брав участь у вишколах для цивільних, що проводились на тренувальній базі АТЕК. Боєць 1-ї роти 2-го БОПу з позивним Коваль до АЗОВу навчався в академії внутрішніх справ. У повсякденному житті займався різними видами спорту, зокрема силовими. Під час подій на Майдані Коваль проявив активну проукраїнську позицію, незважаючи на осуд оточуючих.

«На вишколах я багато спілкувався з бійцями АЗОВу та інструкторами, з захопленням слухав їхні бойові історії. А з самого початку існування підрозділу стежив за новинами у соцмережах», – розповідає Коваль. Після проходження КМБ бійця зарахували в піхоту. Зараз він є кулеметником у 1-й роті 2-го батальйону. Хороша фізична форма і витривалість дозволяють йому з легкістю долати всі труднощі військового життя.

На питання, чому він вибрав саме АЗОВ, Коваль відповідає: «АЗОВ є фундаментом нової української армії, він заснований на професіоналізмі, самовіддачі і пронизаний націоналізмом. Ці речі мене і приваблювали в полку. Ми є тим зразком, за яким повинна будуватись сучасна армія. АЗОВ став сходинкою відродження української військової доктрини. Полк заслужив свою славу кров’ю і потом, важкими боями і втратами. Тому ми викладаємось на повну, до всіх поставлених завдань підходимо з повною самовіддачею, щоб примножити його славу». Коваль каже, що у майбутньому хоче розвиватись і вдосконалюватись у професійному плані. «Але найперше, що ми маємо зробити, – це закінчити цю війну».

“Національний Корпус” Закарпаття