Пацифізм – прояв боягузтва

“У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю”.
Євген Коновалець

Пацифізм – це ідеологія боягузів, матеріалістів та інших “ягнят”, які не спроможні на мужність, відвагу та честь. Вона призводить до того, що Сильна Нaція стане слабкою й не буде спроможна захистити свою
Расу, Нaцію та Державу, тому, що пацифізм перетворить її на беззахисних, мирних боягузів.

Коли в державі пропагують пацифізм, то це означає, що при владі боягузи без честі, вірності та відданості. Влада, що пропагує пацифізм призведе до того, що країна стане “легкою здобиччю” для “хижака”.

Звичайно, війна створює і приносить страждання, труднощі та смерть. Але жорстока реальність така, що такі речі необхідні. Перш за все, війна породжує благородство та героїв, які безстрашно віддають своє життя. Так з’являються люди, які готові боротися за свою Націю та Державу. Вони без коливання готові померти за них. Так, на війні виникають такі благородні чесноти – честь, вірність і відданість .

Мирне суспільство – це суспільство беззахисних “ягнят”. Воно створює безпорадне, охоплене злочинністю суспільство. Мирний світ, при якому вони будуть щасливими, буде як світ свиней, коли у них вдосталь харчів і чистої соломи, щоб валятися в ній. Пацифізм – це хвороба, від якої потрібно вилікуватись. Війна ж пробуджує Героя, який спить в середині нас. Він готовий без коливання віддати своє життя за свою Батьківщину. Війна породжує благородних, безстрашних, відданих, які знають, що таке ЧЕСТЬ і ВІРНІСТЬ.

Автор: “Чернігів”

“Національний Корпус” Закарпаття

Comments

comments