Патріотичне виховання – основа національного успіху!

Патріотичне виховання – основа національного успіху!

Цієї суботи, 3 лютого, обласним громадським штабом гри «Джура» Сокіл, спільно зі Спілкою ветеранів АТО Великоберезнянщини та громадським об’єднанням «Юнацький корпус» за підтримки Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, представників Великоберезнянського районного військового комісаріату та мешканців селища з активною громадською позицією, на честь героїв-студентів, які 100 років тому виборювали державну незалежність у бою під Крутами, у Великому Березному був організований відкритий парамілітарний вишкіл для молоді.
Окрім цього були проведені заняття з парамедицини, тактичний квест та командна гра з використанням пейнтбольного обладнання!
Всі присутні, як дорослі, так і діти, отримали чимало позитивних емоцій та практичних знань! Чималий азарт до командної гри виявила саме молодь.
Застосування на учбовій практиці знань, які були набуті учасниками минулих вишколів, підтвердили успішність попередніх зустрічей! Тому планові заходи штабу, які проходять в різних куточках Закарпаття, продовжуються!