Народні депутати України колективними зверненнями підтримали заяву Андрія Білецького щодо прояву сепаратизму у лавах командування НГУ

Народні депутати України підписали колективні запити на ім’я Голови служби безпеки України Василя Грицака та командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова зі зверненням встановити обставини та провести службове розслідування щодо інформації, викладеної в мережі Інтернет та оголошеної народним депутатом Андрієм Білецьким під час інтерв’ю на одному з телевізійних каналів України 14.01.2017 року. Пише сайт “Національного Корпусу“.

В інформації, озвученій Андрієм Білецьким, наводилися докази посягань на територіальну цілісність і недоторканість України вищим командуванням Нацгвардії, шляхом створення псевдонародних республік у вигляді скріншотів та відеофайлів. Ця інформація є відкритою, та знаходиться у вільному доступі всесвітньої мережі Інтернет, на неї, зокрема, неодноразово звертала увагу громадськість та блогери.
Нагадаємо, 17 січня народний депутат Андрій Білецький передав Головному військовому прокурору України Анатолію Матіосу першу частину доказів про корупцію керівництва Національної гвардії України.

img_686
“Національний Корпус” Закарпаття