На Закарпатті пройшли військові навчання для дітей

З 27 червня по 8 липня на базі Ільницької школи–інтернат, що в Іршавському районі Закарпаття, відбулися збори табору «Юний патріот».  На зборах були хлопці та дівчата з Іршавського, Мукачівського, Виноградівського, Великоберезнянського районів Закарпаття та діти з Чернівецької та Харківської областей.

За період таборування діти вивчили основи парашутизму ( досвідчені інструктори демонстрували різні види парашутів та пояснювали правила безпеки при стрибках. Велика ставка була зроблена на першу медичну допомогу, як у військовий час, так і в мирний.

Військові інструктори кожного дня проводили тактичні навчання, та приділяли час на патріотичне виховання, розповідали молодому поколінню про мало відомі сторінки історії України. Всього, під час зборів, оздоровилося та відпочило 44 хлопців та дівчат.

Варто відмітити, що ця подія не відбулась без допомоги Голови Іршавської районої ради – Віктора Симканинеця, директора Ільницької школи-інтернат – Олексій Тетяни.

Також хочемо подякувати всіх інструкторам, які проводили вишколи в таборі «Юного патріоти» – а саме, Голові Харківського Десантно – спортивного клубу «Маргеловець» – Гурін Дмитру, Голові Всеукраїнської спілки ветеранів війни та миротворців ООН в Чернівецькій області – Маріюк Анатолію, Заслуженому майстру спорту України з парашутизму, Президенту федерації повітроплавання та парашутизму – Степанову Миколі, Керівнику ЦК «Азов» Закарпаття – Дідич Михайлу, Керівнику «Національного Корпусу» Закарпаття – Павлюкович Юрію та Голові закарпатського обласного громадського штабу військово – патріотичної гри Сокіл «Джура» Швец Владислав.

“Національний Корпус” Закарпаття