На базі ОЗСП АЗОВ (Маріуполь) відбулось урочисте шикування 3-го курсу сержантів Військової школи імені полковника Євгена Коновальця

Захід відкрили виконанням Державного гімну України. Першим до сержантів звернувся командир полку АЗОВ Мосе: «Сьогодні ми урочисто розпочинаємо 3-й курс Військової школи імені Євгена Коновальця. Разом із цим розпочинається випробування для кожного. Пам’ятайте, що командири, які покладають високі сподівання на ваші сили, чекають вашого повернення з новим рівнем знань та професіоналізмом у свої підрозділи. Тож навіть не думайте жаліти власних сил та себе на цьому шляху».

Звернувся до сержантів командир 2-го БОПу Кірт, який зауважив, що у кожного з’явився шанс стати тим, хто почне відродження нашого славного війська. А командир Військової школи імені Євгена Коновальця друг Георгій нагадав новоприбулим, що головне гасло для кожного з сержантів – «Не ридать, а здобувать», і що саме під цим гаслом кожен із них має гідно пройти свій шлях від початку і до кінця.

Завершилось шикування символічним передаванням вогню від Чаші знань кожному новоприбулому, що стало початком нелегкого, проте славетного шляху сержанта.


“Національний Корпус” Закарпаття