Мешканець Закарпаття Володимир Салтиков пропагандує «Русский мир» (ФОТО), (ВІДЕО)

Вчора, журналісти «Національного Корпусу» Закарпаття перебуваючи на «Пагорбі слави» в Ужгороді помітили дивну персону, яка активно спілкувалась з присутніми, та гордо носили на піджаку прапор РФ.

Це все бачили представники поліції, регіональних ЗМІ, нікому і не спало на думку вияснити у чоловіка, хто він і чому він дозволив собі начіпити на себе прапор ворожої країни з якою вже не перший рік триває війна.

Підійшовши до даної персони, наш журналіст представився та «ввічливо» попросив любителя триколора представитись, що і зробив останній.

«Да ето флаг России, а одел его потому что я люблю Россию» – відповів ватник.

На фото Володимир Салтиков.

Також він розповів, що він Володимир Миколайович Салтиков, уродженець Росії, який під час радянської окупації приїхав служити в закарпатське місто Виноградів, зараз він очолює Закарпатську областну спілку російської культури «Русь».

Ми вирішили дізнатись, що таке спілка російської культури «Русь» і вияснили, що в її ряди входять колишні працівники КГБ такі як: Михайло Темнов – випусник прикордонного московського училища, служив у військовій контрозвідці КГБ та СБУ, де дослужився до полковника.

На фото Михайло Темнов.

Також в «Русь» входить Володимир Сурнін, колишній працівник КГБ, доцент історичних наук, який викладає студентам Історію Росії та СССР.

На фото Володимир Сурнін.

Після цього, персона Салтикова нас ще більше зацікавила, з деяких джерел він працював замполітом в артилерійській військовій частині у Виноградові (інформацію надав сам Салтиков, яка була підтверджена словами патріотів з Виноградова) за іншою, пан Салтиков працював в томуж КГБ та звільнився в чинні підполковника.

Активна фаза «роботи» Салтикова припала на роки правління Віктора Януковича та інших зрадників України з промосковськими поглядами, після повелення режиму Януковича та «Партії Регіонів» Салтиков зменшує активність, але не припиняє її.

Пропонуємо Вам, наші читачі, переглянути скріншоти з сайта «Закарпатської спілки російської культури «РУСЬ».

 

Відомо, що Володимир Салтиков підтримує тісні контакти з русинськими сепаратистами Закарпаття Петром Гецком та Василем Джуганом.

Отримує фінансову підтримку від відомих закарпатських політиків, в минулом нардепами від «ПР», серед них є такі прізвища, як Шуфрич та Ланьо, безпосередньо на Закарпатті Салтикову допомагає екс- губернатор Закарпаття Олександр Ледида.

Сайт Ледиди піарить сепаратистів.

Ютуб – канал Салтикова.

На відео Салтиков Володимир.

“Національний Корпус” Закарпаття