Біля будівлі ГПУ відбулася спільна акція “НК”, “ПС” та “С14” на підтримку мукачевських повстанців

Сьогодні, 29 травня, у Києві біля будівлі Генпрокуратури України відбулася спільна акція Національного Корпусу, «Правого сектору» та «С14» на підтримку мукачевських повстанців, суд над якими відбувався цього ранку у Мукачеві. Ті, хто захищав свободу України на Майдані та в зоні АТО, стали в’язнями режиму внутрішньої окупації.

Минуло чимало часу з липня 2015-го, коли відбулося всім відоме збройне зіткнення у м. Мукачево. Проте безкінечна судова тяганина так і не дійшла до конструктиву. Хлопці з «Правого сектору», що стали заручниками сумнозвісних подій, опинилися за гратами. Кримінальний авторитет і регіонал Михайло Ланьо («Блюк»), який влаштував те побоїще за допомогою ручних міліціянтів і озброєних тітушок, вільно гуляє на свободі. Саме на його руках, на думку націоналістів, кров двох вбитих бійців «Правого сектору».

Основною вимогою організаторів протесту була зміна запобіжного заходу, що не пов’язана з триманням під вартою справжніх патріотів України, бо юридичних підстав для цього достатньо. Це і зняття статті за тероризм, і непідтвердження будь-якими доказами (у першу чергу, свідками) причетності затриманих до інших дій, котрі пред’явлені у обвинуваченні.

«Хлопці з Мукачево стали першими, хто потрапив під знищення зрадницькою владою добровольчого руху. Система боїться людей, які готові віддавати своє життя. Сьогодні Національний Корпус прийшов підтримати хлопців, з якими ми стояли пліч-о-пліч на фронті», – відзначив в своєму виступі спікер Національного Корпусу Олександр Алфьоров.

Також слово мав лідер «Правого сектору» Андрій Тарасенко: «Сьогодні ми прийшли, аби тут передати звернення до ГПУ. В нас є депутати, які готові взяти хлопців на поруки, ми будемо тиснути на систему усіма можливими способами».

Ближче до обіду стало відомо, що судді погодилися відпустити патріотів на поруки мера містечка на Львівщині Володимира Москаля і нардепа Михайла Головка. Це відбулося попри вимоги прокурора лишити хлопців під вартою.

В цей час, коли українські патріоти боряться як з зовнішнім, так і внутрішнім ворогом, нам вдалось вибороти маленьку перемогу, яку націоналісти спільними силами будуть відстоювати і надалі.

“Національний Корпус” Закарпаття