Андрій Білецький: українські націоналісти об’єднаються

Наразі українські націоналісти об’єднали свої сили в боротьбі проти незаконних дій чинної влади та її злочинної бездіяльності. Головною метою наразі є аж ніяк не вибори, а вирішення нагальних критичних питань: «Нас, українських націоналістів, в цій історії найменше цікавлять парламентські вибори. Ми об’єднали не партії і не структури. Іде щільна співпраця як на місцях в регіоні, так і в Києві на рівні узгодження стратегії. Ми хочемо здійснити організований тиск на владу» – пояснив Андрій Білецький деталі співпраці зі «Свободою» та «Правим сектором».

«На дану хвилину ідеться про об’єднання зусиль, а не про об’єднання назв, списків, партійних структур. Наше завдання зараз – не допустити розпродажу сільськогосподарських земель в сучасній економічній і політичній ситуації в Україні. Також – не допустити підвищення пенсійного стажу. Проголосувати закон про окуповані території, який чітко визначить статус цих територій, як окупованих, а не як окремі райони Донецької і Луганської областей зі своєю типу «напівукраїнською» владою. Це не так. Це – окупація» – наголосив Лідер Національного Корпусу.

Спільними зусиллями націоналісти прагнуть досягнення необхідних результатів, вимагаючи від нинішньої влади адекватного ставлення до власного народу. Андрій Білецький відмітив: «На даному етапі, до будь-який виборів, ми будемо здійснювати тиск абсолютно на всіх рівнях: на рівні парламентському – законотворчому, тобто створювати групу, яка зможе впливати, будемо впливати на вулиці, тому, що у нас є ресурс і у нас є право. Українські націоналісти Майданом та своєю участю на війні здобули мандат від суспільства на те, щоб тиснути на вулиці».

Та найважливішим наразі є оприлюднення Національного Маніфесту – чіткого плану дій націоналістичного руху. За словами Лідера Національного Корпусу, цей Маніфест чітко визначить головні напрямки дій: «Найближчим часом ми оприлюднимо Національний Маніфест, який буде покроковим планом наших дій на майбутнє і нашого розуміння майбутнього української Держави».

 

“Національний Корпус” Закарпаття

Comments

comments