Про нас

МИ – ПАРТІЯ ЛЮДЕЙ, ЩО НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ. ДОКИ НАША ДЕРЖАВА ЗНАХОДИТЬСЯ У КАТОСТРАФІЧНОМУ СТАНОВИЩІ – ЛИШЕ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС СТАНЕ ЇЇ ПОРЯТУНКОМ. НАША ІДЕЯ Є НАРОДНОЮ ТА ПРОЗОРО ЧИСТОЮ, ВОНА НАЛЕЖИТЬ КОЖНОМУ.

ПОЛІТИЧНА ПРОГРАМА ПАРТІЇ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС Є ІНСТРУМЕНТОМ, ЩО КРОК ЗА КРОКОМ ПРИВЕДЕ НАС ДО СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ, ДО СПРАВЕДЛИВОГО ЖИТТЯ НА ЯКЕ ЗАСЛУГОВУЄ КОЖНИЙ УКРАЇНЕЦЬ.

ДОСИТЬ БАЧИТИ УКРАЇНСЬКУ ВЕЛИЧ ЛИШЕ ЯК МРІЮ, НА РОЗДУМИ НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ ЧАСУ. ТІЛЬКИ РІШУЧІ ДІЇ ТА ЩИРА ПРАЦЯ В ЗМОЗІ НАБЛИЗИТИ НАС ДО ЦІЄЇ МЕТИ. ТРИ СТОВПИ, НА ЯКИХ УКРАЇНА БУДЕ СТОЯТИ ЯК НА СКЕЛІ: СИЛА, ДОБРОБУТ, ПОРЯДОК. І НІЯКИХ КОМПРОМІСІВ.

МИ НЕ МІРЯЄМОСЯ НА РІВЕНЬ КРАЇН ПЕРШОГО СВІТУ ЯК НА ЕТАЛОН – ДЛЯ УКРАЇНИ ЦЕЙ РІВЕНЬ МАЄ БУТИ МІНІМУМОМ, АДЖЕ ЗАВДЯКИ НАМ ВОНА СТАНЕ НА ГОЛОВУ ВИЩЕ. УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ, КНЯЗІВ ТА ПОЛКОВОДЦІВ ВИВЧАТИМУТЬ ДІТИ ВІД ТОКІО ДО ЛОС-АНДЖЕЛЕСУ ЛИШЕ У ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО МИ ЗАДАМО СОБІ ЦЮ ПЛАНКУ.

ПЕРЕДОВА МЕДИЦИНА, ДІЙСНО ВИСОКІ ЗАРПЛАТИ, КОСМІЧНА ПРОГРАМА, ЯДЕРНА ЗБРОЯ, НАЙЦІКАВІША КУЛЬТУРА – ВСЕ ЦЕ ПЕРЕСТАНЕ БУТИ ЛИШЕ ФАНТАЗІЄЮ ЗАВДЯКИ ПАРТІЇ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС.

НОВА УКРАЇНСЬКА ДИПЛОМАТІЯ ВИРІШИТЬ БЕЗЛІЧ ПИТАНЬ, ЩО ТУРБУЮТЬ НАС КОЖНИЙ ДЕНЬ, А МОГУТНЯ АРМІЯ ЗАКРІПИТЬ ЦЕ НАЗАВЖДИ. НОВА УКРАЇНА СТАНЕ ВИТВОРОМ МИСТЕЦТВА, ДЕ НЕ МАЄ БУТИ МІСЦЯ ДЛЯ КОРУПЦІЇ, ЗАПРОДАНЦІВ ТА ХАОСУ.

МИ БУДІВЕЛЬНИКИ НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО СВІТУ!

МАЙБУТНЄ НАЛЕЖИТЬ НАМ!

Напрямами «Азовського рухуЗакарпаття» стають не тільки ліквідація національних (проявів сепаратизму)та соціальних (наркоторгівля,пияцтво,шахрайство)виразок суспільства,але й організація різнопланових соціальних ініціатив та проектів,зокрема дієва пропаганда здорового способу життя та традиційних моральних ціностей.Проведення різноманітних заходів,вишколи,патріотичне-виховання молоді,патріотичні та медичні уроки для школярів,волонтерська діяльність.

 «Національний Корпус Закарпаття» — це місце, де саме ти зможеш реалізувати себе, зробивши свій вагомий внесок у справу цілої нації.

Ми виступаємо за втілення в життя наступних положень:

  • Солідарність Нації-проти штучного поділу України на Схід і Захід.
  • Сильна,Авторитетна,персональна відповідальна влада-проти корупції,безвідповідальності.
  • Сильна Унітарна Велика Українська Держава.
  • Розвиток банківської системи для стимулювання економічного зростання.
  • Мінімалізація втручання Держави у розвиток малого і середнього бізнесу-проти тиску корумпованої бюрократичної системи.
  • Ставка на розвиток науки,освіти та інноваційних технологій як основу могутності Держави –проти відсталої економіки.
  • Проти безвідповідальної політики знищення села і виснаження грунтів.
  • Створення потужної Національної Армії ,відновлення ядерного статусу України.
  • Зміцнення державного кордону.
  • Ставка на молоде покоління ,його виховання на принципах національної честі і гідності-проти культу споживання.